Planner na 2022 rok

Kalendarz na 2022 rok, czy jak to wiele osób mówi – planner – przyda się na pewno (https://www.taniaksiazka.pl/t/kalendarz-2021). Nie tylko korzystają z nich przedsiębiorcy. Nawet gospodynie domowe lubią mieć wszystko zapisane, aby móc na bieżąco kontrolować poszczególne wydarzenia. Są również takie osoby, które w takich kalendarzach zapisują bieżące wydatki. Dzięki temu wszystko można kontrolować bez najmniejszych problemów. Takie plannery można również wykorzystać do tego, aby zaplanować swój własny rozwój osobisty. Tak, nawet takie rzeczy są możliwe w obecnych czasach.

Kalendarz Debeściak 2022, żółto-zielony, Magdalena Przybysz, Marcin Capiga

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo osób korzysta teraz z usług trenerów rozwoju osobistego, coachów. Ktoś kiedyś powiedział, że jest to wymysł, ale tak nie jest. Spotkanie z takimi osobami może wnieść naprawdę dużo do naszego życia. Nie tylko do życia biznesmenów, ale zwykłych osób także. Jeżeli ktoś nie chce umawiać się osobiście na takie spotkanie, to nie musi się niczym przejmować. Może skorzystać z takiego kalendarza, gdzie zostało zamieszczonych wiele praktycznych wskazówek. Mogą być one takim drogowskazem, który faktycznie warto wykorzystać. Autorzy, oprócz pozostawienia sporej ilości miejsca na notatki, postarali się również o to, aby umieścić tu także informacje, które odnoszą się m.in. do czym jest Growth Mindset, czym jest playfulness, itd.

Planer Ja… dziewczyna

Czas na to, aby każda dziewczyna otrzymała szansę na to, aby mogła się w prawidłowym kierunku rozwijać. W jakim? To już zależy od tego, jakie ktoś postawi sobie cele. A warto tego dokonać już na początku roku. Co więcej, warto je spisać, aby móc za rok sprawdzić, czy ktoś zrobił cokolwiek w tym celu. Oprócz tego, w środku znaleźć można cenne wskazówki, które pomogą wprowadzić zmiany do swojego życia.Chociażby odnośnie tego, jak należy podejmować świadome decyzje. Jak się okazuje – wiele osób ma z tym problem. Nowy rok będzie doskonałym czasem, aby to w końcu zmienić.