Nowe kalendarze do planowania

Kalendarz na 2022 z www.taniaksiazka.pl pomoże zaplanować największe wydarzenia w nadchodzącym okresie. Zresztą, nie tylko te najważniejsze, ale te nieco mniejsze. Dzięki temu, że w każdym kalendarzu znaleźć można dużo miejsca na notatki, wszystko pozostanie pod kontrolą, a właściciel nie zapomni o tym, co go czeka w najbliższym lub tym nieco późniejszym okresie. Do wyboru są kalendarze w różnym formacie. Najpopularniejszy jest ten książkowy, ale inne są równie chętnie wykorzystywane przez społeczność.

Planer Ja… dziewczyna

Współczesne kalendarze bardzo mocno się zmieniły. To nie są już tylko zwykłe kartki, gdzie można zapisać wizytę u dentysty, czy też ważne zebranie w pracy. W wielu wypadkach są to takie motywacyjne przewodniki, dzięki czemu będzie można doprowadzić do korzystnych zmian w swoim życiu. I tak właśnie również jest w tym przypadku. Jak sam tytuł głosi, dedykowany jest on dla dziewczyn, kobiet, które chciałyby doprowadzić do korzystnych zmian w swoim życiu. Uda się tego na pewno dokonać. Jeżeli tylko będzie wiadome, jak się zabrać do działania. Ułatwi to 12 przystanków, które można znaleźć w środku. Każdy z tych przystanków odnosi się do zupełnie innej tematyki, m.in. do prawidłowego poszukiwania przyjaciół, podejmowania świadomych, logicznych decyzji, realizowania swoich pasji, itd.

Kalendarz Debeściak 2022, żółto-zielony, Magdalena Przybysz, Marcin Capiga

Jeżeli ktoś chciałby poprawić jakość swojego życia, to w końcu będzie miał do tego doskonałą okazję. Pod okiem dwóch coachów, którzy są odpowiedzialni za stworzenie tak fantastycznego kalendarza. To będzie rok, który pozwoli na rozwinięcie swoich umiejętności. Do środka dołączone są dowcipne i metaforyczne rysunki Krzysztofa Kiełbasińskiego, które sprawią, że za każdym razem będzie można się uśmiechnąć. Całkiem możliwe, że ktoś postanowi obiecać sobie więcej uśmiechu każdego dnia. Z czasem przyjdzie czas na kolejne zmiany, a zapiski w tym kalendarzu pomogą wprowadzić je w życie. Czas na rozwój swojego życia.