Co powinien posiadać praktyczny kalendarz książkowy na 2022 rok?

Jaki kalendarz na 2022 rok warto kupić? To wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji. Jest tak szeroki wybór, że każdemu uda się wybrać coś takiego, co na pewno zadziwi, zaskoczy, a także uprzyjemni życie. Takie kalendarze można spotkać w sklepach już na końcu października. Chociaż może warto się jeszcze wstrzymać z zakupem. Prawdziwy wysyp takich kalendarzy pojawi się w listopadzie. Jeszcze przed nastaniem grudnia będzie można kupić fajny planner do zastosowaniu w pracy, czy też w domu.

Planer holistyczny 2022, Dagmara Loftus

Życie zgodnie z własną naturą. Życie w zgodzie z własnym “ja”. Tak w skrócie można opisać filozofię holistyczną. Chociaż tak naprawdę jest to nieco bardziej skomplikowana tematyka. Jeżeli ktoś miał do tej pory problem z odnalezieniem własnego szczęścia, to całkiem możliwe, że ten kalendarz może stać się dla niego dobrym kopniakiem motywacyjnym. Takim, który objaśni zasady działania filozofii holistycznej, cieszącej się wielką popularnością na świecie. Już niedługo każdy dzień może być wyjątkowy, a to za sprawą tego niezwykłego kalendarza. W środku można znaleźć takie dodatki, jak holistyczny tekst na każdy miesiąc, własne praktyki self-care, inspiracje, poranne i wieczorne rytuały, list do samego siebie, tygodniowy rytuał wdzięczności, itd. Kalendarz zwraca na siebie uwagę pięknie wykonanymi złoceniami na okładce.

Media Rodzina, Kalendarz Mały Poradnik Życia 2022

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak często korzystamy z porad życiowych pochodzących od innych osób. Może nie każda osoba jest w stanie się do tego przyznać, ale czyjeś słowa są w stanie podziałać na nas w sposób krzepiący. W tym właśnie kalendarzu znaleźć można takie praktyczne porady życiowe. Ten kalendarz to już kolejne wydanie, które można spotkać na rynku. Wiele osób korzysta z Małego Poradnika Życia. Wygląda niepozornie, ale ma w sobie taką moc, której nie ma w sobie żaden inny kalendarz. Bardzo ciekawa propozycja, którą warto wykorzystać.